Välkommen till Reklamtrion

Vi har ett av Sveriges häftigaste showrooms där vi kan visa upp det mesta och det bästa vi har att erbjuda marknaden. Vår vision är att skapa en miljö där våra kunder kan finna inspiration och motivation att behålla eller öka sitt användande av profileringsprodukter som en viktig del i sin marknadsföring.

Spantgatan 10, 973 46 Luleå

info@reklamtrion.se

0920 - 280 280

Kennet Jonsson

Kennet Jonsson

0920-280 297, 072-064 37 14, kennet@reklamtrion.se

Tomas Karlsson

Tomas Karlsson

0920-280 271, 072-063 76 09, tomas.karlsson@reklamtrion.se

Jessica Hedqvist

Jessica Hedqvist

070-355 39 83 jessica@reklamtrion.se

Matts Fåhraeus

Matts Fåhraeus

0920–280 287, 070-516 90 86, matts@reklamtrion.se

Ronny Pettersson

Ronny Pettersson

0920-280 285, 070-588 17 11, rp@reklamtrion.se

Viggo Rasch

Viggo Rasch

0920 - 280 279 viggo.rasch@reklamtrion.se

Jörgen Johansson

Jörgen Johansson

0920-280 284, 070-658 02 84, jorgen.johansson@reklamtrion.se

Ekonomi

Ekonomi

072- 451 16 34 ekonomi@reklamtrion.se

Mats Johnson

Mats Johnson

0920-280 282, 070-555 91 11, mats.johnson@reklamtrion.se  

Jörgen Lindh

Jörgen Lindh

0920 - 280 295 jorgen.lindh@reklamtrion.se

Robin Andersson

Robin Andersson

0920-280 296, 070-628 02 10, robin.andersson@reklamtrion.se

Tomas Taavo

Tomas Taavo

0920-280 283, 070-622 40 93, tomas@reklamtrion.se