Välkommen till Reklamtrion

Vi har ett av Sveriges häftigaste showrooms där vi kan visa upp det mesta och det bästa vi har att erbjuda marknaden. Vår vision är att skapa en miljö där våra kunder kan finna inspiration och motivation att behålla eller öka sitt användande av profileringsprodukter som en viktig del i sin marknadsföring.

Spantgatan 10, 973 46 Luleå

info@reklamtrion.se

0920 - 280 280

Jessica Hedqvist

Jessica Hedqvist

070-355 39 83 jessica@reklamtrion.se

Tomas Taavo

Tomas Taavo

0920-280 283, 070-622 40 93, tomas@reklamtrion.se

Jörgen Johansson

Jörgen Johansson

0920-280 284, 070-658 02 84, jorgen.johansson@reklamtrion.se

Matts Fåhraeus

Matts Fåhraeus

0920–280 287, 070-516 90 86, matts@reklamtrion.se

Jörgen Lindh

Jörgen Lindh

0920 - 280 295 jorgen.lindh@reklamtrion.se

Viggo Rasch

Viggo Rasch

0920 - 280 279 viggo.rasch@reklamtrion.se

Mats Johnson

Mats Johnson

0920-280 282, 070-555 91 11, mats.johnson@reklamtrion.se  

Ekonomi

Ekonomi

0920 - 280 275 ekonomi@reklamtrion.se

Johanna Töyrä Stenman

Johanna Töyrä Stenman

076-112 21 26 johanna@reklamtrion.se

Robin Andersson

Robin Andersson

0920-280 296, 070-628 02 10, robin.andersson@reklamtrion.se

Tomas Karlsson

Tomas Karlsson

0920-280 271, 072-063 76 09, tomas.karlsson@reklamtrion.se

Ronny Pettersson

Ronny Pettersson

0920-280 285, 070-588 17 11, rp@reklamtrion.se

Kennet Jonsson

Kennet Jonsson

0920-280 297, 072-064 37 14, kennet@reklamtrion.se